Bezpečnost práce Praha

Specialisté na bezpečnost práce a požární ochranu v Praze


Roční prověrka BOZP a PO

Roční prověrka v oblasti BOZP a PO slouží jako ochrana před riziky ze zanedbání bezpečnosti a ochrany zdraví při práci i požární ochrany. V ní jsou zahrnuty veškeré komplexní služby jako dokumentace, stanovy, ochrana zdraví a majetku. Samozřejmostí jsou pak služby v oblasti požární ochrany a správné školení BOZP.

Stanovené zákony a vyhlášky v oblasti BOZP a PO

Na základě přibývajících tragických události, naši zákonodárci vytvořili příslušné předpisy o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci a požární ochraně, jež jsou zákonem chráněné tak, aby se při správném dodržení vyhlášek v oblasti BOZP a PO předešlo nepříjemným vzniklým situacím.

Vlastníte-li podnik je nutné, aby jste dodržovali stanovené vyhlášky a zákony v oblasti BOZP a PO. Při nesplnění těchto přesně stanovených zákonů, se může stát, že přijdete nejen o Váš majetek, ale především tím můžete ohrozit lidské zdraví. A proto jsou majitelé za jejich nedodržení pokutováni.

Roční prověrka v Praze

Naše společnost Energom Projekty a.s Vám zajistí komplexní služby v oblasti BOZP a PO tak, aby jsme včas předešli zbytečným ztrátám. Prověrka BOZP a PO u našich profesionálně vyškolených specialistů Vám zajistí hladký průběh, rychlé řešení a zabránění vzniku nepříjemných situací.

Dodržujete všechny stanovené vyhlášky a zákony v oblasti BOZP a PO ?

Naši specialisté Vám v oblasti BOZP a PO, zajistí hladký průběh kontroly z:

  • Inspektorátu práce (OIP)

  • Hasičského sboru (HSZ)

  • Hygienické stanice (HSZ)

... ZASTOUPÍME VÁS ...

Domluvte si nezávazné

Kontaktujte nás ...

ENERGOM Projekty, a.s.

Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany.

Tel. kontakt : +420 777 929 770

Email: info@energom.cz

IČ: 29001838

DIČ: CZ29001838

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace